KOLOROWY ŚWIAT DZIECKA Zamieszczono: 06.06.2023


W upalne majowe popołudnie, 31 maja 2023 roku, Wolontariusze z Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu  wraz z wolontariuszami z Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Opolu   zorganizowali festyn pt. ,,Kolorowy świat dziecka” dla dzieci, które przebywają z mamami w Monarze w Zbicku.

Dzieci chętnie korzystały z przygotowanych przez wolontariuszy atrakcji. A było w czym wybierać! Malowanie twarzy, ogromne bańki, balony, kolorowanki, malowanki,ozdabianie odlewów gipsowych lekcje tańca, zawody sportowe oraz stanowisko z degustacją słodkich wypieków. Przygotowaliśmy 7 stanowisk, na których dzieci mogły sprawdzić swoją sprawność sportową oraz rozwijać zdolności manualne. Na tego kto zebrał odpowiednią ilość punktów w konkurencjach czekały nagrody ufundowane przez Panią Krystyna van Dijk i organizatorów oraz dyplomy potwierdzające udział w wydarzeniu. Przekazaliśmy również prezenty od naszych darczyńców i organizatorów.

Gorąco dziękujemy naszym Wolontariuszom: 

Oliwii Olech,Karolinie Mydlak,Oli Rerich, Zuzi Pastuszce,Madzi Oleszczak, Nikoli Bryzi, Emilii Ster,Kasi Piaseckiej, Patrykowi Bochenkowi za czas i pracę włożoną w realizację przedsięwzięcia.

Dziękujemy Wam również za przygotowanie stanowiska ze słodkimi wypiekami.

Dziękujemy!!!

Gorące podziękowania kierujemy również do mieszkanek Ośrodka oraz do Pani Ilona Piniaś za serdeczne i ciepłe przyjęcie nas! Dziękujemy za przygotowanie dla naszych wolontariuszy poczęstunku w postaci grila. Było to bardzo miłe.

Mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się na kolejnym festynie!

Organizatorki

Lucyna Magierowska

Dominika Kotysz

Dorota Frydel 

Galeria


Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11

Polecane